Home page / Novinky / Pripravujeme pre vás

Každý čitateľ nášho portálu určite na vlastnej koži prežil, čo znamená bojovať proti hlodavcom. Tento boj môže pokojne dostať nálepku ako otravný a zdĺhavý. Náš tím odborníkov z Verve Deratizácie sa rozhodol spísať zoznam najotravnejších hlodavcov nachádzajúcich sa na Slovensku. Medzi hodnotiace faktory bude patriť rezistencia druhu, početnosť kolónií, spotreba potravy, ekonomické škody a nakoniec aktivita počas dňa či večera. Zoznam najotravnejších škodcov má za úlohu zdvihnúť povedomie všeobecného obyvateľstva o hlodavcoch.

Pripravujeme pre vás

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top