+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Dezinsekcia

Živočíšstvo s najväčším počtom popísaných druhov nesmiete brať na ľahkú váhu. Našli ste si v domácnosti takýchto nežiaducich návštevníkov? Obávate sa ich premnoženia?

Hmyz je najväčší a najčastejší problém domácnosti.

Veľa druhov hmyzu má v blízkostí ludských obydlí vhodné podmienky na veľmi rýchle rozmnožovanie. Hmyz je dokonca pôvodcom alebo prenášačom rôznych infekčných ochorení a parazitov. V súčasnosti je náš organizmus často oslabený prostredím, v ktorom žijeme a ľahšie podlieha ochoreniam a alergiám. Zastavte to, než bude neskoro.

Náš tým odborníkov je plne kvalifikovaný a zaškolený tím, dôkazom nám je Osvedčenie o odbornej príprave a roky praxe nie len na Slovensku ale i u našich susedov v Rakúsku. Pracujeme s certifikovanými chemickými látkami, ktoré sú pod stálym dohľadom miestne príslušného Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a povolené Medzinárodným fórom pre chemickú ochranu. Pre človeka a domáce zvieratá sú nezávadné, ak nejde o priamu konzumáciu. Nutnosť dezinsekcie je vyvolaná najmä veľmi vysokým koeficientom reprodukcie hmyzu, najmä ploštíc.

Pre udržanie populácie hmyzu v správnom množstve je nevyhnutné vyhubiť 97% hmyzu, avšak pre úplnú elimináciu za pomoci dezinsekcie je nutné použiť adekvátne chemické prípravky a pasce niekoľkokrát. V horších prípadoch neodstráni prípravok hmyz ako ploštice či mravce natrvalo, z tohto dôvodu je dôležitá prevencia. V prípade neúčinnosti prevencie opakujeme dezinsekčný proces do vtedy, do kým neusmrtíme všetok škodlivý hmyz.

Náš dezinsekčný tím Verve pracuje so suchou parou teploty 200°C, ktorý horúco – parným lúčom vyhubí hmyzotvorné zárodky, vajíčka a larvy ploštíc, mravcov, múch, ovadov, sršňov ale i divých včiel.
Vyskúšajte náš tým odborníkov a certifikovaných metód a postupov. Dezinsekciu poskytujeme v Bratislavskom, Nitrianskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. 

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top