Home page / Dezinsekcia

Dezinsekcia Bratislava

verve-deratizacia-dezinsekciabkg_2560x1440

Hmyz je najväčší a najčastejší problém domácnosti.

Živočíšstvo s najväčším počtom popísaných druhov nesmiete brať na ľahkú váhu. Našli ste si v domácnosti takýchto nežiaducich návštevníkov? Obávate sa ich premnoženia?

Veľa druhov hmyzu má v blízkostí ludských obydlí vhodné podmienky na veľmi rýchle rozmnožovanie. Hmyz je dokonca pôvodcom alebo prenášačom rôznych infekčných ochorení a parazitov. V súčasnosti je náš organizmus často oslabený prostredím, v ktorom žijeme a ľahšie podlieha ochoreniam a alergiám. Zastavte to, než bude neskoro.

Náš tým odborníkov je plne kvalifikovaný a zaškolený tím, dôkazom nám je Osvedčenie o odbornej príprave a roky praxe nie len na Slovensku ale i u našich susedov v Rakúsku. Pracujeme s certifikovanými chemickými látkami, ktoré sú pod stálym dohľadom miestne príslušného Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a povolené Medzinárodným fórom pre chemickú ochranu. Pre človeka a domáce zvieratá sú nezávadné, ak nejde o priamu konzumáciu. Nutnosť dezinsekcie je vyvolaná najmä veľmi vysokým koeficientom reprodukcie hmyzu, najmä ploštíc.

Pre udržanie populácie hmyzu v správnom množstve je nevyhnutné vyhubiť 97% hmyzu, avšak pre úplnú elimináciu za pomoci dezinsekcie je nutné použiť adekvátne chemické prípravky a pasce niekoľkokrát. V horších prípadoch neodstráni prípravok hmyz ako ploštice či mravce natrvalo, z tohto dôvodu je dôležitá prevencia. V prípade neúčinnosti prevencie opakujeme dezinsekčný proces do vtedy, do kým neusmrtíme všetok škodlivý hmyz.

Náš dezinsekčný tím Verve pracuje so suchou parou teploty 200°C, ktorý horúco – parným lúčom vyhubí hmyzotvorné zárodky, vajíčka a larvy ploštíc, mravcov, múch, ovadov, sršňov ale i divých včiel.
Vyskúšajte náš tým odborníkov a certifikovaných metód a postupov. Dezinsekciu poskytujeme v Bratislave a okolí.

Dezinsekcia Bratislava

Hmyz na Slovensku

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top