+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Sršeň

Poznáte to. V lete sa prechádzate po prírode, všade pokoj a kľud. Avšak len dovtedy, pokiaľ nemusíte odolávať útokom sršňov.

Pre starších ľudí, malé deti, chorých alebo alergikov môžu byť sršne veľmi nebezpečné. Nebezpečné na uštipnutí sršňom je to, že sršeň môže uštipnúť niekoľkokrát za sebou.

Vo všeobecnosti platí, že sršeň je inteligentnejší ako včela obecná. Sršeň nie je tak agresívny a rešpektuje človeka ako seba samého. Ak chceme mať pokoj od sršňa, nie je vhodné sa približovať k jeho objektu záujmu. Vždy je lepšie s kľudom prečkať až pokiaľ sršeň nepreskúma okolie a odletí.

Ak však dôjde k uštipnutiu sršňom u alergika, treba vyhľadať okamžitú lekársku pomoc. Spôsoby ako sršne a ich hniezda zničiť je viacero, aplikuje sa však najmä fumigácia a likvidácia hniezda. Častým prvkom likvidácie sršňov je vypaľovanie, avšak dozaista odporúčame mať po ruke hasiaci prístroj. Pri akomkoľvek zákroku neodborníka, odporúčame mať na sebe sieťku proti hmyzu, hrubú vetrovku a rukavice. Sršeň si aj napriek tomu často nájde cestu ako Vás uštipnúť.

Nasťahoval sa do Vašej blízkosti sršeň aj s celou rodinou a obávate sa likvidovať ich spojpomocne s bežne dostupnými prostriedkami? Máme pre Vás riešenie - Likvidáciu Sršňov.

Druhy Hmyzu

Pozor na hmyz, ktorý sa vyskytuje v domácnosti. Môže pôsobiť neškodným dojmom, ale v skutočnosti je hrozbou pre vaše zdravie a domácu pohodu.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top