Home page / Dezinsekcia / Likvidácia Sršňov

Sršne likvidácia

Nasťahoval sa do Vašej blízkosti sršeň aj s celou rodinou a obávate sa likvidovať ich spojpomocne s bežne dostupnými prostriedkami? Máme pre Vás riešenie - Likvidáciu Sršňov.

Sršeň obyčajný je hmyz, ktorý sa vo všeobecnosti dá ťažko zlikvidovať a bez odborného zákroku je len otázkou času kedy dôjde k prvému uštipnutiu. Sršeň obyčajný obľubuje temnejšie miesta, ktoré poskytujú dostatočnú ochranu pred vetrom, či silným slnkom a chladom. Najčastejšie nachádzame sršne v starých krovoch, strechách a bútľavých ovocných stromoch. Sršeň však dokáže narušiť aj termoizoláciu Vášho domu a založiť v ňom novú kolóniu. Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob je priama likvidácia hniezda chemickým a následne manuálnym spôsobom, ale pokiaľ nám to podmienky neumožňujú, dá sa kolónia likvidovať aj cez obmedzený priestor vletového otvoru. V prípade ak sa k Vám domov, či do záhrady nesťahovali sršne, neváhajte nás kontaktovať.

Likvidácia Sršňov Bratislava

srsenbkg

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top