+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Likvidácia Sršňov

Komplikovaná likvidácia sršňa je problém aj pre odborníkov. Ak však postup zoberieme z toho správneho konca, sršne sa k Vám tak skoro nevrátia. Viac sa dozviete TU.

Nasťahoval sa do Vašej blízkosti sršeň aj s celou rodinou a obávate sa likvidovať ich spojpomocne s bežne dostupnými prostriedkami? Máme pre Vás riešenie - Likvidáciu Sršňov.

Sršeň obyčajný je hmyz, ktorý sa vo všeobecnosti dá ťažko zlikvidovať a bez odborného zákroku je len otázkou času kedy dôjde k prvému uštipnutiu. Sršeň obyčajný obľubuje temnejšie miesta, ktoré poskytujú dostatočnú ochranu pred vetrom, či silným slnkom a chladom. Najčastejšie nachádzame sršne v starých krovoch, strechách a bútľavých ovocných stromoch. Sršeň však dokáže narušiť aj termoizoláciu Vášho domu a založiť v ňom novú kolóniu. Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob je priama likvidácia hniezda chemickým a následne manuálnym spôsobom, ale pokiaľ nám to podmienky neumožňujú, dá sa kolónia likvidovať aj cez obmedzený priestor vletového otvoru. V prípade ak sa k Vám domov, či do záhrady nesťahovali sršne, neváhajte nás kontaktovať.

Likvidácia Sršňov Bratislava

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top