+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Likvidácia Sršňov

Komplikovaná likvidácia sršňa je problém aj pre odborníkov. Ak však postup zoberieme z toho správneho konca, sršne sa k Vám tak skoro nevrátia. Viac sa dozviete TU.

Nasťahoval sa do Vašej blízkosti sršeň aj s celou rodinou a obávate sa likvidovať ich spojpomocne s bežne dostupnými prostriedkami? Máme pre Vás riešenie - Likvidáciu Sršňov.

Pri likvidácii sršnieho hniezda je najdôležitejšia bezpečnosťsprávne načasovanie. V prípade že nemáte k dispozícií riadne ochranné pomôcky a skúsenosti, využite radšej služby profesionálov.

Ak je hniezdo viditeľné, likvidácia je relatívne jednoduchá a rýchla. Zväčša sme schopní problém vyriešiť do 30 min od príchodu na miesto. Aplikácia insekticídu je lokálna a nie je potrebné opúšťať priestory.

V prípade že sa hniezdo nachádza pod strechou, v zateplení fasády, v prestupoch inžinierskych sietí, alebo iných konštrukčných prvkoch a vidieť iba otvor ktorý používajú na vstup k hniezdu môže byť zásah náročnejší a v istých prípadoch je potrebné demontovať, alebo narušiť fasádu, drevené obklady, strešné krytiny a pod.

Konkrétny postup vplývajúci so špecifík objektu a umiestnenia hniezda pred začatím prác vždy konzultujeme so zákazníkom.

Okrem likvidácie samotných sršních hniezd vykonávame aj ochranné postreky fasádnych prvkov alebo konštrukcií, kde si každoročne sršne zakladajú hniezda. Pri správnom načasovaní môžeme dosiahnuť ochranu objektu počas celej teplej sezóny.


Likvidáciu viditelného sršnieho hniezda, bez použitia horolezeckej techniky realizujeme za 140 €. Kompletný popis cien nájdete v našom cenníku.

Viac informácií o sršňoch.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top