Home page / Deratizácia

Deratizácia Bratislava

verve-deratizacia-deratizaciabkgv2

Zbadali ste vo vašom dome, byte, vchodovej bráne či kancelárií hlodavca? Máte pocit, že si s tým viete poradiť?

Dovoľte aby sme Vás vyviedli z omylu, totiž nie všetky hlodavce sú ľahko polapiteľné. Na každý druh hlodavcov je platný iný meter, pričom už nestačí len nastražiť pascu na hlodavcov a čakať kým sa do nej niečo chytí. Dovoľte aby sme Vám predstavili profesionálny súbor opatrení, ktoré Vám pomôžu hlodavcov sa zbaviť.

Spoločnosť Verve s.r.o. a jej divízia Verve Deratizácia ponúka komplexné deratizačné poradenstvo a samotný výkon deratizácie. Deratizácia má za následok hubenie a obmedzenie výskytu nebezpečných hlodavcov v objektoch, kde by sa nemali nachádzať – hotely, reštaurácie, bytové domy, rodinné domy, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel a mnohé iné.

Netreba opomínať skutočnosť, že pomocou deratizácie nielen zneškodňujme hlodavcov a ich hniezda, ale aj preventívne riešime prienik hlodavcov do predmetných objektov, čím zabránime premnoženiu potkanov, myší a iných potenciálne nebezpečných faktorov. Deratizáciu preto možno rozdeliť na ochrannú (preventívnu) a ohniskovú (likvidačnú) a ich výkon je pomerne odlišný, obe sú však vykonávané za účelom ochrany ľudského zdravia a majetku.

Deratizácia Bratislava

Hrozby vo forme hlodavcov

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

16 / 2 / 2017

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

26 / 2 / 2016

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

20 / 2 / 2016

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

10 / 2 / 2016

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top