+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Deratizácia

Zbadali ste vo vašom dome, byte, vchodovej bráne či kancelárií hlodavca? Máte pocit, že si s tým viete poradiť?

Profesionálny súbor opatrení

Dovoľte aby sme Vás vyviedli z omylu, totiž nie všetky hlodavce sú ľahko polapiteľné. Na každý druh hlodavcov je platný iný meter, pričom už nestačí len nastražiť pascu na hlodavcov a čakať kým sa do nej niečo chytí. Dovoľte aby sme Vám predstavili profesionálny súbor opatrení, ktoré Vám pomôžu hlodavcov sa zbaviť.

Spoločnosť Verve Facility Services s.r.o. a jej divízia Verve Deratizácia ponúka komplexné deratizačné poradenstvo a samotný výkon deratizácie. Deratizácia je komplex opatrení zameraných na ničenie zdraviu nebezpečných a hospodársky škodlivých hlodavcov, na zníženie ich výskytu a udržanie ich stavu na prahu škodlivosti.

Netreba opomínať skutočnosť, že pomocou deratizácie nielen zneškodňujme hlodavcov a ich hniezda, ale aj preventívne riešime prienik hlodavcov do predmetných objektov, čím zabránime premnoženiu potkanov, myší a iných potenciálne nebezpečných škodcov. Deratizáciu preto možno rozdeliť na ochrannú (preventívnu) a represívnu (likvidačnú) a ich výkon je pomerne odlišný, obe sú však vykonávané za účelom ochrany ľudského zdravia a majetku.

Deratizácia Bratislava

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top