+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Dezinfekcia

Pôvodcom mnohých ľudských bakteriálnych, virálnych či kvasinkových ochorení sú primárne mikroorganizmy spôsobujúce nášmu organizmu nemalé zdravotné ťažkosti, ktoré sa nemusia prejaviť okamžite. Dezinfekcia je proces úplnej eliminácie škodlivých mikroorganizmov za pomoci technologických postupov na chemickej alebo fyzikálnej báze. Cieľom je úplné dezinfikovanie domácnosti či kancelárie.

Štandardne je dôležité dezinfikovať a odstrániť miesta, kde sa nachádzala plieseň, uchytané kľučky v kancelárií, ale i klávesnice počítačov, ktoré bývajú často kontaktným miestom nebezpečných mikroorganizmov. Naša spoločnosť ponúka všetky formy dezinfekcie.

Tou prvou je ekologické čistenie za pomoci horúco – parného lúču s teplotou 200°C a tlakom 9 bar - mikroorganizmy zomierajú pri teplote nad 100°C, výnimkou je však Zlatý streptokok (Staphylococcus aureus) ktorý zomiera pri teplote od 140°C. Druhým spôsobom dezinfekcie je aplikácia chemických prostriedkov - vysoký koncentrát alkoholu, chloridu strieborného, (podľa závažnosti ) a iné chemické produkty, ktoré schvaľuje IFCS.

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top