Home page / Dezinfekcia

Dezinfekcia

verve-deratizacia-dezinfekciabkg_2560x1440

Pôvodcom mnohých ľudských bakteriálnych, virálnych či kvasinkových ochorení sú primárne mikroorganizmy spôsobujúce nášmu organizmu nemalé zdravotné ťažkosti, ktoré sa nemusia prejaviť okamžite. Dezinfekcia je proces úplnej eliminácie škodlivých mikroorganizmov za pomoci technologických postupov na chemickej alebo fyzikálnej báze. Cieľom je úplné dezinfikovanie domácnosti či kancelárie.

Štandardne je dôležité dezinfikovať a odstrániť miesta, kde sa nachádzala plieseň, uchytané kľučky v kancelárií, ale i klávesnice počítačov, ktoré bývajú často kontaktným miestom nebezpečných mikroorganizmov. Naša spoločnosť ponúka všetky formy dezinfekcie.

Tou prvou je ekologické čistenie za pomoci horúco – parného lúču s teplotou 200°C a tlakom 9 bar - mikroorganizmy zomierajú pri teplote nad 100°C, výnimkou je však Zlatý streptokok (Staphylococcus aureus) ktorý zomiera pri teplote od 140°C. Druhým spôsobom dezinfekcie je aplikácia chemických prostriedkov - vysoký koncentrát alkoholu, chloridu strieborného, (podľa závažnosti ) a iné chemické produkty, ktoré schvaľuje IFCS.

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top