Home page / Siete a hroty proti vtákom

Siete proti holubom a iným vtákom

Holub

Starosti s holubmi na balkóne? Poznáme jednoduché a efektívne riešenia.

Iste sa pýtate prečo je práve Vaša nehnuteľnosť centrom náletov holubov, odpoveď je jednoduchá, holuby majú niekoľko pozícií, v ktorých sa počas svojho života pokúšajú zotrvať. Za prvú pozíciu považujeme miesto kde nocujú a hniezdia (toto miesto poskytuje ochranu pred vetrom a dažďom), druhou pozíciou je miesto, kde pozorujú dianie okolia za účelom nájdenia potravy. Analyzovaním vyššie uvedených faktorov si môžete zodpovedať na otázku, prečo sedia na Vašom balkóne, v podkroví a iných miestach, ktoré považujú za svoje teritórium. Inštalujeme hroty proti holubom a ďalším vtákom.

Riešenia sú viaceré:

Inštalácia hrotov
Hroty zabraňujú holubom a iným vtákom dosadať na parapety, balkóny, ríny či balustrády. Inštalácia hrotov zabezpečí trvalú ochranu proti holubom bez ďalšej údržby. Hroty sú z nerezu, nedochádza ku korodovaniu a opticky neprekážajú.

Inštalácia siete
Často využívaný spôsob ochrany nehnuteľností proti holubom. Natiahnuté siete zabraňujú akémukoľvek prístupu. Medzi výhody patrí ľahká údržba a dlhá životnosť. Otvory na sieti sú primerané k veľkosti holuba a tak nezhoršuje výhľad.

Dezinfekcia a čistenie holubieho trusu

Dozaista viete, že trus holubov je plný roztočov a vírusov spôsobujúcich pľúcne ochorenia. Práve pri jeho čistení môže dôjsť k infikovaniu pľúc a ku nepríjemným kožným problémom. Poraďte sa pred odstránením trusu s odborníkom z našej spoločnosti. Dokážeme Vám nie len poradiť, avšak aj zabezpečiť ekologickú likvidáciu a odvoz trusu.

Dovoľte nášmu tímu odborníkov vypracovať BEZPLATNÚ cenovú ponuku na mieru.

^408A703E0851D2D98DE749DBA3BBB4A3A46C698409E4B0CD3F^pimgpsh_fullsize_distr^FB9CED0EDB87111A2A0853D279EF4AED37969FE09866B1A454^pimgpsh_fullsize_distr

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top