Home page / Dezinfekcia / Dezinfekcia po holuboch

Dezinfekcia po holuboch

Dozaista viete, že trus holubov je plný roztočov a vírusov spôsobujúcich pľúcne ochorenia. Práve pri jeho čistení môže dôjsť k infikovaniu pľúc a ku nepríjemným kožným problémom. Holubí trus je z tohto dôvodu nutné odstrániť a priestor dezinfikovať. Dezinfekcia je súbor procesov slúžiacich k eliminácií všetkých mikroorganizmov za pomoci fyzikálnych a chemických postupov. Náš tým odborníkov bezpečne a efektívne eliminuje baktérie, plesne, huby a kvasinky na mieste, kde sa trus nachádzal.

Spôsoby realizácie dezinfekcie:

Lokálna dezinfekcia

Ošetrenie všetkých plôch v centre a v okolí uloženia vtáčieho trusu za použitia podtlakového zariadenia.

Priestorová dezinfekcia

Dezinfekcia nazývaná aj fumigácia, vykonávaná prostredníctvom uvoľňovania aerosolu prostredníctvom fumigačného zariadenia.

Poraďte sa pred odstránením trusu s odborníkom z našej spoločnosti. Dokážeme Vám nie len poradiť, ale aj zabezpečiť ekologickú likvidáciu a odvoz trusu.

Dezinfekcia po holuboch

Holuby dezinfekcia

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top