+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Mucha domová

Mucha domáca, hmyz na ktorý sme si na toľko navykli, že nám v menších množstvách berobí žiaden problém. Je to však pravda? Mucha je prenášačom mnohých vírových ochorení, preto jej prítomnosť nemožno podceňovať.

Lietajúci hmyz ako napríklad Mucha domová sa dokážete chytiť na rôzne vysiace polepové pasce, elektrické lampy, ktoré odporúča predajca. Aj napriek tomu, že pre veľa druhov lietajúceho hmyzu nie je atraktívna táto tzv. pasca. Väčšina z týchto druhov ako napríklad mucha, vínna muška či mole sa odstraňujú výlučne chemickým spôsobom, pred ktorým je nutné vyčistiť a dezinfikovať priestor ich primárneho výskytu. V prípade múch sa za ich liaheň považuje miesto, kde sú uskladnené potraviny alebo ich zvyšky. Toto miesto je nutné vypratať a následne dezinfikovať. Po týchto opatreniach je dôležité aplikovať chemický postrek, ktorý slúži ako prevencia dodatočného odstránenia.

Druhy Hmyzu

Pozor na hmyz, ktorý sa vyskytuje v domácnosti. Môže pôsobiť neškodným dojmom, ale v skutočnosti je hrozbou pre vaše zdravie a domácu pohodu.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top