+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Likvidácia múch a vinných mušiek

Dezinsekcia muchy, resp. lietajúceho hmyzu je neľahká úloha, ktorej výsledok je neistý. S dodržaním všetkých dezinsekčných postupov však dokážeme eliminovať nie len muchu ale aj jej vajíčka.

Otravujú Vás muchy, vinné mušky, mole, bzdochy a iný lietajúci hmyz? Pomôžeme Vám! Existuje veľa rôznych spôsobov boja proti lietajúcemu hmyzu.

Lietajúci hmyz ako napríklad Mucha domová sa dokážete chytiť na rôzne vysiace polepové pasce, elektrické lampy, ktoré odporúča predajca. Aj napriek tomu, že pre veľa druhov lietajúceho hmyzu nie je atraktívna táto tzv. pasca. Väčšina z týchto druhov ako napríklad mucha, vínna muška či mole sa odstraňujú výlučne chemickým spôsobom, pred ktorým je nutné vyčistiť a dezinfikovať priestor ich primárneho výskytu. V prípade múch či vínnych mušiek sa za ich liaheň považuje miesto, kde sú uskladnené potraviny alebo ich zvyšky. Toto miesto je nutné vypratať a následne dezinfikovať. Po týchto opatreniach je dôležité aplikovať chemický postrek, ktorý slúži ako prevencia. Naši odborníci Vám zdarma vypracujú cenovú ponuku, prípadne bezodplatne poradia s Vašim problémom.

Likvidácia múch a vinných mušiek

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top