Home page / Hmyz / Vínne mušky

Vínne mušky

Vínne mušky, lietajúci hmyz vyskytujúci sa najmä pri potravinách ako je ovocie či zelenina, najmä však pri ich kvasiacom procese. Účinnou prevenciou je mať upratané v miestnosti v ktorej skladujeme potraviny a častejšie vynášanie koša. AK ich však už máme v domácnosti vo väčšom množstve nepomôže prevencia ale odborný chemický zákrok. Prvým krokom je priestor vypratať a dezinfikovať, následne prichádza na rad chemické ošetrenie s dlhším reakčným časom. V prípade, že sa u Vás doma vyskytli vínne mušky vo väčšom množstve neváhajte nás kontaktovať.

vinna-muska-bkg_1000x1000 copy

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top