Home page / Deratizácia / Ohnisková deratizácia

Ohnisková deratizácia

V prípade zvýšeného výskytu hlodavcov je nutné siahnuť po agresívnejších nástrojoch deratizácie, ktoré sú vždy represívnej povahy. Úspešnosť záleží od mnohých faktorov.

Priebeh ohniskovej deratizácie:

  1. Osoba oprávnená vykonávať deratizačné práce musí identifikovať druh hlodavca. Najčastejšie vykonávané monitorovacími stanicami.
  2. Na základe identifikácie zistí približný počet hlodavcov a zvolí správny spôsob likvidácie (proces likvidácie takmer vždy trvá dlhšie ako 5 dní)
  3. Uloženie pascí, najčastejšie granulátov rôznej zrnitosti v závislosti od hlodavca
  4. Odstránenie pozostatkov hlodavcov

Úspešnosť záleží na mnohých faktoroch pri ktorých je nutné mať na zreteli množstvo zamorenia, druh hlodavca či podmienky umiestenia pascí či granulátov. Po vykonaní ohniskovej deratizácie odporúčame vykonať preventívnu deratizáciu, cyklus je potrebné opakovať minimálne 2x počas roka.

ohniskova deratizacia kruh

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

16 / 2 / 2017

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

26 / 2 / 2016

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

20 / 2 / 2016

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

10 / 2 / 2016

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top