+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Preventívna deratizácia

Bojíte sa, že Váš dom, byt či firmu ovládnu hlodavce a potrebujete vykonať preventívne deratizačné opatrenia. Náš tím profesionálov Vám pomôže zabrániť hlodavcom opäť pustošiť Vašu nehnuteľnosť.

Účelom preventívnej deratizácie je zabránenie nadmerného množenia hlodavcov s velkým rozmnožovacím potenciálom. Primárne ide o hlodavce čelade myšovitých, ktoré sa všeobecne považujú za prenášačov epidemických ochorení prenosných na ľudí a zvieratá. V zmysle zákona NR SR č.272/1994 Z.z o ochrane zdravia ľudí v znení neskorších predpisov má povinnosť každý vlastník nehnuteľnosti slúžiacej na podnikateľské účely vykonať preventívnu deratizáciu 2x ročne. V prípade, ak podnikateľ ponúka služby reštauračného charakteru alebo na základe predmetu svojej podnikateľskej činnosti prichádza do kontaktu s potravinami, odporúčame vykonávať preventívnu deratizáciu až 4 - 12 x ročne.

Priebeh preventívnej deratizácie:

  1. Osoba oprávnená vykonávať deratizačné práce vykoná obhliadku nehnuteľnosti a areálu, vytipuje problematické zóny a potencionálne vstupné brány do objektu
  2. Rozmiestnenie monitorovacích alebo deratizačných staníc
  3. Po následnej kontrole sa vykoná analýta potenciálnej hrozby, určenie spôsobu likvidácie alebo preventívnej ochrany.
  4. Rozmiestnenie nástrah

Ako vždy aj tu platí, že priebežný monitoring v krátkych intervaloch predchádza väčším problémom ktoré pri premnožení môžu spôsobiť vážne ohrozenie zdravia alebo vysoké materiálne škody.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top