Home page / Dezinsekcia / Likvidácia Komárov

Likvidácia Komárov

Už Vás unavuje večné bzučanie komárov, štípance a nepekné pľuzgiere, ktoré Vám spôsobuje Komár obyčajný?

Je mnoho spôsobov ako sa komára zbaviť. Prvým je inštalácia sieťok na každé okno či dvere, prípadne kúpa moskytieri a nainštalovať ju nad posteľ. Druhý spôsob je chemický – do zásuvky zapojíme médium a doplníme potrebné množstvo chémie, tento spôsob je pomerne efektívny avšak nie veľmi zdravý. Preto odporúčame izbu pred spaním vyvetrať. Za posledný spôsob možno považovať elektrické lampy s tzv. modrým svetlom na ktorom sa komáre spália – úspešnosť predstavuje 70%. V prípade vysokého výskytu Komára obyčajného v danej lokalite je nutné poveriť deratizačnú spoločnosť aplikáciou insekticídu za pomoci plynu (tzv. splynovanie), ktorý komáre a ich larvy takmer úplne vyhubí. Tento proces je dôležité vykonať minimálne 3x. Náš tím odborníkov je plne vybavený na splynovanie komárov.

Likvidácia Komárov

komarbkg

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top