+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Blcha ľudská

Blcha ľudská - Slovné spojenie, pri ktorom si mnohí z Vás predstavujú nemalé množstvo problémov. Možno sa už aj Vám podarilo stretnúť s blchou.

Poznáme ich viac ako 1600 druhov.

Môže sa stať, že si ich donesie domov zo školy Vaše dieťa, možete si ich priniesť domov z MHD. Spôsobov ako sa k Vám môže dostať blcha je skutočne veľa.

To, že máte doma na návšteve blchy zistíte jednoducho. Na tele sa Vám začnú vyskytovať červené štípance o niečo väčšie ako štípance od komárov. Štípance môžete nájsť najčastejšie ráno, kedy majú blchy svoju nočnú smenu za sebou. Často sa stáva, že si môžete pomýliť štípance od blchy so štípancami od ploštíc.

Ľudská blcha môže prenášať rôzne choroby ako napríklad škvrnivku. Môže ich rozniesť aj na zvieratách. Zvieracie blchy môžu preniesť zárodky pásovnice.

Na internete narazíte na rady od ľudí, ktorí navrhujú likvidáciu za pomoci prípravkov z obchodu. Takýto postup však určite neodporúčame. Treba si uvedomiť, že blcha ako taká je nebezpečný prenášač rôznych ochorení a treba sa jej zbaviť čo najefektívnejšie. Odporúčame využiť služby profesionálnej deratizačnej firmy. V týchto firmách pracujú profesionálne školení odborníci. Nepoužívajú obyčajné prípravky bežne dostupné v obchodoch.

Vyškolený zamestnanec s Vami preberie okolnosti Vašej nežiaducej návštevy. Vysvetlí Vám spôsob akým s k Vám mohli dostať, ako sa správať, aby ste týmto prípadom čo najlepšie predchádzali. Na obhliadke priestoru, zistí prípadný výskyt iného druhu hmyzu. Na základe zozbieraných informácií pracovník vykoná profesionálnu dezinsekciu priestoru, ktorá zabezpečí, že s neželanými blchami budete mať pokoj.

Druhy Hmyzu

Pozor na hmyz, ktorý sa vyskytuje v domácnosti. Môže pôsobiť neškodným dojmom, ale v skutočnosti je hrozbou pre vaše zdravie a domácu pohodu.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top