+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Ploštica posteľná hubenie

Nedajú Vám po celé noci ploštice spať? Poznáme recept na úplnú elimináciu Ploštíc posteľných, dôležitá nie je len ich likvidácia avšak aj ostatné preventívne opatrenia.

Ničenie ploštíc

Objavili sa Vám na tele výrazné, červené, zapálene rany? Zistili ste, že je Váš byt zamorený plošticami? Náš odborne zaškolený tím Vám dokáže pomôcť. Prezradíme Vám, kde ich hľadať a ako proti ním bojovať.

Ploštica posteľná a jej likvidácia

Likvidácia ploštíc je náročný proces, ktorý sa najčastejšie a s najlepšími výsledkami robí formou postreku dezinsekčným prípravkom. Prvým krokom je monitoring výskytu - vyhľadávanie denných skrýš ploštíc, ktoré počas noci opúšťajú. Najčastejšie miesta sú zásuvky, záclony, konštrukcie postelí a matrace, nábytok či obrazy. Na základe zistení zamorenia plošticami určujeme rozsah a postup zásahu, cieľom ktorej je úplná likvidácia. Dezinsekčný postrek musí zasiahnuť každý kúsok Vášho bytu, domu, nábytku a celkovo všetkého čo sa u Vás nachádza. Je dôležité absolútne nič neopomenúť. Dovolíme si pripomenúť výkon preventívnej dezinsekcie, ktorá má aj v tomto prípade svoje opodstatnenie najmä v objektoch ako sú ubytovne a hotely.

Likvidácia ploštíc Bratislava

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top