+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Dlhodobá ochrana pred vírusmi

Prevencia pred koronavírusom COVID 19 a ďalšími infekčnými ochoreniami. Dokážeme zabezpečiť dlhodobú ochranu povrchov, ktorá ničí vírusy, baktérie aj pliesne 7 dní až dva mesiace, v špecifických prípadoch aj 6 mesiacov

Ako sa chrániť (nielen) pred koronavírusom COVID 19

Cieľom POLYMÉROVEJ dezinfekcie Poly HMG je predchádzať masívnej mikrobiálnej kontaminácii prostredia a predísť tak vzniku nákazy a to v

  • administratívnych priestoroch a budovách,
  • bytových domoch, bytoch či rodinných domoch,
  • dopravných prostriedkoch,
  • nákupných centrách a všade tam kde sa chceme cítiť bezpečne.

Dezinfekciu z hľadiska účelu môžeme rozdeliť na ohniskovúpreventívnu.

Ohnisková dezinfekcia zabezpečuje dekontamináciu priestorov alebo povrchov kde sa predpokladá alebo už prepukla nákaza alebo vzniklo iné mikrobiologické zaťaženie.

Preventívna dezinfekcia má za úlohu znižovať mikrobiálne zaťaženie pracovného, domáceho alebo verejného prostredia a chrániť ľudí pred infekciou, čím sa výrazne predchádza chorobnosti obyvateľstva. Okrem bežných preventívnych postupov osobnej hygieny (umývanie rúk a pod.) má veľký význam aj dlhodobé hygienické zabezpečenie spoločných a verejných priestorov.

Čo ponúkame

Najmä s príchodom moderných dezinfekčných prípravkov a technológií nabrala preventívna dezinfekcia na význame, keďže správnym postupom a prípravkom, dokážeme zabezpečiť dlhodobú ochranu povrchov pred baktériami a vírusmi, ktorá pretrváva niekoľko dní až týždňov, v špecifických prípadoch aj 6 mesiacov

Pre dezinfekciu a hygienické zabezpečenie priestorov využívame kombináciu najlepších prípravkov a technológií a to:

  • bezchlórové polymérové dezinfekčné prípravky
  • elektrostatické aplikátory

POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA Poly HMG je novodobý dezinfekčný prípravok na báze polymérov, ktorý vytvára na ošetrených povrchoch dezinfekčnú vrstvu (neviditeľný film) a tá likviduje všetky baktérie a vírusy, ktoré sa s ňou dostanú do styku a to po dobu minimálne 7 dní.

Je možné ju aplikovať na všetky druhy povrchov a materiálov, je neškodná pre ľudí aj domáce zvieratá, neodparujú sa z nej žiadne látky ani pachy a je biologicky rozložiteľná.

Elektrostatické aplikátory sú vyvinuté špeciálne na výkon dezinfekcie a zabezpečujú dokonalé pokrytie povrchov dezinfekčnou látkou.

Prevencia pred nákazami

Prevencia pred koronavírusom a ďalším infekčným ochoreniam – dlhodobá dezinfekčná ochrana vnútorných priestorov. ---- od 50 EUR za byt vrátane DPH.

Buďte o krok vpred pred infekciami - chráňte Vašich blízkych, zamestnancov či návštevníkov polymérovou dezinfekciou s dlhodobým účinkom.

Zabezpečiť dlhodobú dezinfekčnú ochranu bez špeciálnych prípravkov je takmer nemožné. Obráťte sa na nás pre návrh riešenia a postupu pri ochrane Vašich vnútorných priestorov.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top