Home page / Dezinsekcia / Likvidácia Rybenky

Likvidácia Rybenky

Rybenky v skutočnosti pravým menom Švehla obyčajná. Ich najčastejší výskyt evidujeme v kúpeľniach. Za posledné obdobie však badáme pohyb kolónií Rybeniek aj v potravinárskych prevádzkach.

Tento druh hmyzu obľubuje vlhko a tmu. Rybenky neroznášajú nebezpečné choroby, avšak pre vlastnú bezpečnosť nie je dobré konzumovať nimi napadnuté potraviny. Likvidácia rybeniek spočíva na báze lákavého potravinového atraktantu, ktorým dokážeme prilákať hmyz a následne ho zneškodniť. Naši odborníci odporúčajú aj napriek zjavnému vyhubeniu rybeniek, vykonať preventívnu dezinsekciu aspoň dva krát ročne po dobu jedného roka. Naši odborníci Vás rybeniek zbavia za pomoci chemickej aplikácie návnad, ktoré však nie sú nebezpečné pre Vás ani pre Vaše deti.

Likvidácia rybenky

rybenka

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top