+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Likvidácia potkanov

Potkany radíme do skupiny synantropných hlodavcov (druhy ktoré žijú v blízkosti človeka), preto ich môžeme pozorovať v okolí ľudských sídiel. V niektorých prípadoch môžu preniknúť aj do vnútorných priestorov objektov, kde prežívajú buď trvalo, alebo využívajú priestory dočasne ako zdroj potravy prípadne ako úkryt.

V prípade väčšieho výskytu v exteriéry alebo prieniku potkanov do interiéru sa zväčša nemôžeme spoliehať na preventívne deratizácie vykonávané v jarných a jesenných termínoch, ale je nutné riešiť problém špecifickým postupom a pravidelnými kontrolami lokality.

Podľa špecifík objektu alebo areálu následne vykonávame rozmiestňovanie nástrah, prípadne mechanických pascí, monitorujeme výskyt a kontrolujeme požer nástrah až kým problém nepominie.

Počas výkonov nie je obmedzený pobyt osôb v objekte ani nie je nutné vetranie či umývanie priestorov. Likvidácia sa nerobí plynom ani postrekom ale vždy nástrahami v tuhom skupenstve z ktorých sa žiadne škodlivé látky neodparujú.

Po úspešnej likvidácii sa môžu v deratizovaných priestoroch a okolí vyskytnúť uhynuté jedince, ktoré následne odstraňujeme a priestory dezinfikujeme.

Či už Vám do priestorov potkany náhodne prenikli a potrebujete urgentne riešiť situáciu, alebo sú v okolí zaznamenané pravidelné výskyty a chcete predísť prieniku do objektu a udržať svoje okolie bezpečné a čisté, obráťte sa na profesionálov, ktorí si poradia s každou situáciou.

Vykonávame preventívne aj represívne deratizácie bytových domov, firiem, výrobných objektov ale aj obcí a miest. Neváhajte nás kontaktovať pre nadviazanie spolupráce a návrh riešenia či už akútneho problému alebo trvalého dohľadu nad Vašim majetkom alebo spravovaným objektom či územím.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top