+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Dezinfekcia po havárií kanalizácie

Obsah kanalizácie sa dostal aj na miesta kde nie je žiaduci? Ponúkame odsatie za pomoci špeciálneho zariadenia Sprintus N51/1 KPS a následnú dezinfekciu postrekom či suchou parou. Nedajte nebezpečným mikroorganizmom šancu! Viac sa dozviete tu.

Dezinfekcia po havárií kanalizácie

Znepríjemnilo Vám vytečenie kanalizácie situáciu a hľadáte cestu ako dať všetko do poriadku? Dovoľte aby sme Vám pomohli. Ako jediná spoločnosť na Slovenku a ČR vlastníme zariadenie Sprintus N51/1 KPS - profesionálny vodný vysávač s integrovaným čerpadlom s extrémne vysokou výkonnosťou - až 14000 litrov za hodinu. Čerpaná voda, či obsah kanalizácie je neustále čerpaná z priestoru do zbernej nádoby a následne von prostredníctvom 10 m dlhej hadice, ktorá je kompatibilná s požiarnymi aj bezpečnostnými (THV) hadicami.

Ponúkame tiež možnosť zapožičania

Možnosť aj zapožičať: https://www.upratovanie-bratislava.sk/nova-pozicovna/

Ak sa dostal obsah kanalizácie do priestorov obývaných ľuďmi, je dôležité po odsatí priestor objektu preventívne, či ohniskovo dezinfikovať proti baktériám, plesniam, hubám či kvasinkám, ktoré so sebou priniesli splašky kanalizácie. Dezinfekcia prebieha prostredníctvom celoplošnej aplikácie dezinfekčného prípravku za pomoci podtlakového zariadenia.

Naši certifikovaní odborníci pri svojej práci používajú výhradne efektívne a kvalitné nemecké prostriedky.

Spôsoby realizácie dezinfekcie:

Celoplošná dezinfekcia

Ošetrenie všetkých plôch bez výnimky za použitia podtlakového zariadenia.

Priestorová dezinfekcia

Dezinfekcia nazývaná aj fumigácia, vykonávaná prostredníctvom uvoľňovania aerosolu prostredníctvom fumigačného zariadenia.

V prípade navlhnutia priestoru , často nestačí len dezinfekcia, ale i použitie Odsávaču vlhkosti. Za účelom zabezpečenia komplexných služieb naša spoločnosť Verve Deratizácia tieto zariadenia zapožičiava. Stačí zavolať a poradiť sa s jedným z našich odborníkov, ktorý Vám zariadenie nie len nakonfiguruje ale i dovezie.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top