+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Deratizácia bytu Bratislava

Prenikli k Vám do bytu hlodavce a neviete ako na nich. Pozorne čítajte nasledujúce riadky a dozviete sa ako môžete hlodavca z bytu odstrániť alebo úplne eliminovať.

Deratizácia je súbor opatrení, ktoré smerujú k likvidácii prípadne obmedzeniu, či represii synantropných a epidemiologických hlodavcov. Dôvodom je zamedzenie vzniku a šíreniu prenosných ochorení prenášaných hlodavcami a eliminácia hospodárskych škôd ktoré svojou činnosťou spôsobujú. Z toho dôvodu má zmysel vykonávať najmä deratizáciu v celom bytovom dome alebo v byte pokial už hlodavce prenikli do vnútorných priestorov. V prípade ak sa u Vás rozmohli neželané hlodavce, náš tím certifikovaných odborníkov postupuje nasledovne.

  1. Naša práca sa začína systematickým prieskumom prostredia hlodavca, kde odhaľujeme faktory a indície, ktoré zanecháva samotný hlodavec. Skúmame možné trasy a vstupné brány do objektu.
  2. Na základe analýzy pristúpime buď k odchytu hlodavca, alebo uložíme nástrahy.
  3. Uloženie nástrah – nástraha je uložená v plastových staniciach, ktoré sú uzamknuté a chránia nástrahu pred neželanou manipuláciou (napr. deťmi a domácimi zvieratami).
  4. Hlodavec sa po požití nástrah otrávi, čo spôsobí jeho malátnosť a následný úhyn.
  5. S patričným časovým odstupom vykonávame kontrolu objektu, odstraňujme telá uhynutých jedincov (ak sú dostupné), prípadne vykonávame ďalšie preventívne opatrenia, alebo odporúčíme iné opatrenia aby sa Váš problém s hlodavcami viac neopakoval.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať. V našej spoločnosti je každá ohliadka ZDARMA.

Deratizácia bytu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top