Home page / Deratizácia / Deratizácia bytu

Deratizácia bytu Bratislava

Deratizácia je súbor opatrení, ktoré smerujú k likvidácii prípadne obmedzeniu, či represii synantropných a epidemiologických hlodavcov. Dôvodom je zamedzenie vzniku a šíreniu prenosných ochorení prenášaných hlodavcami a eliminácia hospodárskych škôd ktoré svojou činnosťou spôsobujú. Z toho dôvodu má zmysel vykonávať najmä deratizáciu v celom bytovom dome alebo v byte pokial už hlodavce prenikli do vnútorných priestorov. V prípade ak sa u Vás rozmohli neželané hlodavce, náš tím certifikovaných odborníkov postupuje nasledovne.

  1. Naša práca sa začína systematickým prieskumom prostredia hlodavca, kde odhaľujeme faktory a indície, ktoré zanecháva samotný hlodavec. Skúmame možné trasy a vstupné brány do objektu.
  2. Na základe analýzy pristúpime buď k odchytu hlodavca, alebo uložíme nástrahy.
  3. Uloženie nástrah – nástraha je uložená v plastových staniciach, ktoré sú uzamknuté a chránia nástrahu pred neželanou manipuláciou (napr. deťmi a domácimi zvieratami).
  4. Hlodavec sa po požití nástrah otrávi, čo spôsobí jeho malátnosť a následný úhyn.
  5. S patričným časovým odstupom vykonávame kontrolu objektu, odstraňujme telá uhynutých jedincov (ak sú dostupné), prípadne vykonávame ďalšie preventívne opatrenia, alebo odporúčíme iné opatrenia aby sa Váš problém s hlodavcami viac neopakoval.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať. V našej spoločnosti je každá ohliadka ZDARMA.

Deratizácia bytu

byt deratizácia

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top