Home page / Novinky / Nový projekt Verve Deratizácia

Spúšťame nový projekt Verve Deratizácia

Vážení klienti, obchodní partneri a priatelia našej spoločnosti,

naša spoločnosť Verve, s.r.o. ktorá sa už viac ako 10 rokov podieľa na čistote bytov, rodinných domov, inštitúcií či obchodných centier sa rozhodla založiť svoju tretiu divíziu zaoberajúcu sa deratizáciou, dezinfekciou a dezinsekciou. Synergiou nadobudnutých skúseností z prvej divízie, Verve upratovanie a čistenie, odbornými certifikovanými školeniami a nadobudnutím nových zamestnancov s viac ako 10 ročnými skúsenosťami sme sa rozhodli založiť divíziu Verve deratizácia. Keďže prinášanie čistoty a poriadku nás baví, vedenie spoločnosti sa rozhodlo zainvestovať do technologických procesov, nových zariadení a predovšetkým do odborníkov, ktorí potrebné mechanizmy vedia ovládať. Na základe týchto faktorov sme pripravení presvedčiť Vás opäť o našej profesionalite. Naším cieľom je priniesť hermetický poriadok a čistotu všade, kde to bude potrebné z Vášho pohľadu, vyriešiť problém s hlodavcami ako sú potkany, myši či iné hlodavce, s hmyzom, ktorého symbolom sa stali najmä ploštice, či s baktériami a vírusmi, ktoré môžu mať na zdravie človeka zásadný význam. Náš deratizačný, dezinsekčný a dezinfekčný program bude odstupný pre rovnako pre spotrebiteľa ako aj pre správcovskú spoločnosť zabezpečujúcu správu nehnuteľností. Spoločnosť Verve, s.r.o. si vždy zakladalo na správnom prístupe ku klientovi, aj v divízií Verve Deratizácia si tieto tendencie chceme ponechať, preto je každá ohliadka zamorenej nehnuteľnosti a odborné konzultácie zdarma.

Prajeme pekný deň,

Tím Verve Deratizácia

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top