info@profideratizacia.sk

Home page / Mravce / Mravec obyčajný

Mravec obyčajný

Čierny mravec štandardnej veľkosti, obývajúci takmer každý kontinet. Jeho výskyt je úplne bežný v domoch, bytoch ale i v prírode, nakoľko nie je natoľko citlivý voči chladu. Mravec obyčajný si zakladá kolónie s viacerými kráľovnami, ktoré kladú vajíčka najčastejšie v marci. Odstránenie mravca obyčajného býva sprevádzané najmä chemickými postrekmi a nastavením tzv. pastičiek. Na úvod je nutné zisitiť lokalitu hniezda.

mravec-obyc-bkg_1000x1000 copy

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

16 / 2 / 2017

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

26 / 2 / 2016

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

20 / 2 / 2016

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

10 / 2 / 2016

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top