info@profideratizacia.sk

Home page / Mravce / Mravec Faraon

Mravce Faraony

Mravce faraóny sú malé červené mravce, žijúce v rozsiahlych kolóniách s viacerými kráľovnami. Do zemepisných šírok strednej Európy bol zavlečený koncom 19. Storočia z Ázie. Dôvod prečo sa združuje najmä v budovách je jednoduchý Mravec faraon je veľmi citlivý na chlad. Pri teplote pod 10 C vymiera. Jedniným spôsobom ako dokáže prežiť je združovanie sa v obývaných, vykurovaných budovách, bytoch či rodinných domoch. Mravec faraon a spôsoby jeho odstránenia prebiehajú najmä chemickým spôsobom. V mnohých prípadoch je nutné dezinsekciu opakovať, vzhľadom na rozsiahlosť kolónií Mravca Faraóna.

Likvidácia mravcov

mravecfaraonsky

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

16 / 2 / 2017

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

26 / 2 / 2016

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

20 / 2 / 2016

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

10 / 2 / 2016

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top