+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Hubenie mravcov

Mravce Vám pochodujú po kuchynskej linke a nič nezaberá? U nás sa dozviete ako zakročiť proti mravcom aby sa k Vám už nevrátili. Viac sa dozviete v nasledujúcom článku.

Otravujú Vás vo Vašom dome mravce? Snažíte sa ich zbaviť už dlhší čas a neustále odniekiaľ vyliezajú a neviete identifikovať z ktorého miesta? Náš tím odborníkov Vám ochotne pomôže.

Likvidácia mravcov

V prvom rade treba identifikovať druh mravca, jedine týmto spôsobom určíte ako tento druh hmyzu reaguje na potravu a aký pohyb kolónie nastáva pri narušení bezpečnosti hniezda. V našich domácnostiach sa vyskytuje niekoľko druhov mravcov a každý z nich má charakteristický spôsob správania a dorozumievania sa. Niektoré druhy mravcov majú aj viac kolónii a to z dôvodu udržiavania životných funkcií hniezda a potomkov ich druhu. Jedinou cestou ako sa mravca čierneho či faraónskeho dlhodobo zbaviť sú chemické opatrenia, ktoré ale nie je vhodné robiť formou postreku. Tým pádom Likvidácia mravcov nenarúša Vaše pohodlie ani neobmedzuje v užívaní priestoru.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top