Home page / Dezinsekcia / Likvidácia Švábov

Šváby likvidácia

Narúša Vám vaše pohodlie lezúci hmyz? Začali ste boj proti Švábom obyčajným či Rusom domovým?

Niektoré druhy hmyzu sa dokážu veľmi rýchlo rozširovať a spôsobovať rozsiahle škody najmä na ľudskom zdraví. Šváby sú významným nosičom nákaz (najmä tráviaceho traktu), u citlivejších osôb spôsobujú alergické reakcie a vznik ekzémov.

Každý hmyz ma svoju charakteristiku od ktorej sa odvíjajú ich slabosti a tým aj boj proti ním. Prax nás naučila, ako zakročiť proti tomuto nežiadúcemu hmyzu. Po identifikácii vieme určiť jeho pohyb a samotnú potravu, ktorú vyhľadáva daný škodca. Tieto identifikátory nám vedia prezradiť ako ďalej postupovať pri likvidácii švábov. Naše zákroky sa zameriavajú aj na minimálne narušenie Vášho pohodlia.

Likvidácia švábov

lezucihmyz-rusdomovy

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top