Home page / Dezinsekcia / Likvidácia ploštíc

Ploštica posteľná hubenie

Ničenie ploštíc

Objavili sa Vám na tele výrazné, červené, zapálene rany? Zistili ste, že je Váš byt zamorený plošticami? Náš odborne zaškolený tím Vám dokáže pomôcť. Prezradíme Vám, kde ich hľadať a ako proti ním bojovať.Ploštica posteľná a jej likvidácia

Likvidácia ploštíc je náročný proces, ktorý sa najčastejšie a s najlepšími výsledkami robí formou postreku dezinsekčným prípravkom. Prvým krokom je monitoring výskytu - vyhľadávanie denných skrýš ploštíc, ktoré počas noci opúšťajú. Najčastejšie miesta sú zásuvky, záclony, konštrukcie postelí a matrace, nábytok či obrazy. Na základe zistení zamorenia plošticami určujeme rozsah a postup zásahu, cieľom ktorej je úplná likvidácia. Dezinsekčný postrek musí zasiahnuť každý kúsok Vášho bytu, domu, nábytku a celkovo všetkého čo sa u Vás nachádza. Je dôležité absolútne nič neopomenúť. Dovolíme si pripomenúť výkon preventívnej dezinsekcie, ktorá má aj v tomto prípade svoje opodstatnenie najmä v objektoch ako sú ubytovne a hotely.

Likvidácia ploštíc Bratislava

plostica

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top