Home page / Dezinsekcia / Likvidácia mravcov

Hubenie mravcov

Otravujú Vás vo Vašom dome mravce? Snažíte sa ich zbaviť už dlhší čas a neustále odniekiaľ vyliezajú a neviete identifikovať z ktorého miesta? Náš tím odborníkov Vám ochotne pomôže.

Likvidácia mravcov

V prvom rade treba identifikovať druh mravca, jedine týmto spôsobom určíte ako tento druh hmyzu reaguje na potravu a aký pohyb kolónie nastáva pri narušení bezpečnosti hniezda. V našich domácnostiach sa vyskytuje niekoľko druhov mravcov a každý z nich má charakteristický spôsob správania a dorozumievania sa. Niektoré druhy mravcov majú aj viac kolónii a to z dôvodu udržiavania životných funkcií hniezda a potomkov ich druhu. Jedinou cestou ako sa mravca čierneho či faraónskeho dlhodobo zbaviť sú chemické opatrenia, ktoré ale nie je vhodné robiť formou postreku. Tým pádom Likvidácia mravcov nenarúša Vaše pohodlie ani neobmedzuje v užívaní priestoru.

mravec

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top