Home page / Dezinsekcia / Likvidácia Molí

Likvidácia Molí

Našli ste si dieru vo Vašich obľúbených kúskoch oblečenia alebo Vám zo špajze vyletel húf motýľov? Iste ste prišli na to, že je to Moľa šatová a Moľa potravinová.

Pri likvidácií oboch je nutné myslieť na dva procesné úkony. Tým prvým je ich ohnisková dezinsekcia, pri ktorej sa používajú chemické prostriedky, ktoré v lepšom prípade nie sú ľudskému zdraviu nebezpečné. V druhom prípade je nutné urobiť kroky k zabráneniu ich návratu, v praxi je tento pojem známi ako preventívna dezinsekcia. Netreba však zabúdať na vypratanie, vyčistenie či dezinfekciu postihnutého miesta, bez ktorého preventívnu dezinsekciu nemá význam vykonávať. Kontaktuje jedného z našich odborníkov, konzultáciu a obhliadku máte úplne zdarma.

molabkg

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top