Home page / Dezinfekcia / Dlhodobá ochrana pred vírusmi - Dezinfekcia POLY HMG

Dlhodobá ochrana pred vírusmi

Ako sa chrániť (nielen) pred koronavírusom COVID 19

Cieľom POLYMÉROVEJ dezinfekcie Poly HMG je predchádzať masívnej mikrobiálnej kontaminácii prostredia a predísť tak vzniku nákazy a to v

  • administratívnych priestoroch a budovách,
  • bytových domoch, bytoch či rodinných domoch,
  • dopravných prostriedkoch,
  • nákupných centrách a všade tam kde sa chceme cítiť bezpečne.

Dezinfekciu z hľadiska účelu môžeme rozdeliť na ohniskovúpreventívnu.

Ohnisková dezinfekcia zabezpečuje dekontamináciu priestorov alebo povrchov kde sa predpokladá alebo už prepukla nákaza alebo vzniklo iné mikrobiologické zaťaženie.

Preventívna dezinfekcia má za úlohu znižovať mikrobiálne zaťaženie pracovného, domáceho alebo verejného prostredia a chrániť ľudí pred infekciou, čím sa výrazne predchádza chorobnosti obyvateľstva. Okrem bežných preventívnych postupov osobnej hygieny (umývanie rúk a pod.) má veľký význam aj dlhodobé hygienické zabezpečenie spoločných a verejných priestorov.

Čo ponúkame

Najmä s príchodom moderných dezinfekčných prípravkov a technológií nabrala preventívna dezinfekcia na význame, keďže správnym postupom a prípravkom, dokážeme zabezpečiť dlhodobú ochranu povrchov pred baktériami a vírusmi, ktorá pretrváva niekoľko dní až týždňov, v špecifických prípadoch aj 6 mesiacov

Pre dezinfekciu a hygienické zabezpečenie priestorov využívame kombináciu najlepších prípravkov a technológií a to:

  • bezchlórové polymérové dezinfekčné prípravky
  • elektrostatické aplikátory

POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA Poly HMG je novodobý dezinfekčný prípravok na báze polymérov, ktorý vytvára na ošetrených povrchoch dezinfekčnú vrstvu (neviditeľný film) a tá likviduje všetky baktérie a vírusy, ktoré sa s ňou dostanú do styku a to po dobu minimálne 7 dní.

Je možné ju aplikovať na všetky druhy povrchov a materiálov, je neškodná pre ľudí aj domáce zvieratá, neodparujú sa z nej žiadne látky ani pachy a je biologicky rozložiteľná.

Elektrostatické aplikátory sú vyvinuté špeciálne na výkon dezinfekcie a zabezpečujú dokonalé pokrytie povrchov dezinfekčnou látkou.

Prevencia pred nákazami

Prevencia pred koronavírusom a ďalším infekčným ochoreniam – dlhodobá dezinfekčná ochrana vnútorných priestorov. ---- od 50 EUR za byt vrátane DPH.

Buďte o krok vpred pred infekciami - chráňte Vašich blízkych, zamestnancov či návštevníkov polymérovou dezinfekciou s dlhodobým účinkom.

Zabezpečiť dlhodobú dezinfekčnú ochranu bez špeciálnych prípravkov je takmer nemožné. Obráťte sa na nás pre návrh riešenia a postupu pri ochrane Vašich vnútorných priestorov.

Dezinfekcia lietadlo.png

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top