Home page / Dezinfekcia / Dezinfekcia studne

Dezinfekcia vody v studni

Voda – táto nenahraditeľná tekutina je výborným médiom pre šírenie patogénov bakteriálneho a vírusového charakteru medzi ktoré patria najmä týfus či dizentéria alebo žltačka či rôzne ochorenia dýchacích ciest.

Pre potravinárske, konzumné a zdravotné potreby je vhodným prípravkom na úpravu vody Chlórnan sodný, v spoločnosti známy aj pod názvom SAVO, nezanecháva žiadnu pachuť a v určitom pomere predstavuje pre človeka značnú pomoc ako je to i v tomto prípade.

Postup dezinfekcie studne.

  1. Úprava okolia studne, cieľom ktorej je zabránenie akejkoľvek kontaminácií studne
  2. Vodu je nutné vyčerpať
  3. Obvodové studne je dôležité vyčistiť od mazľavého nánosu
  4. Odstránenie nánosov a kalu z dna studne
  5. Na dno je dôležité uložiť 30 - 55 cm hrubú vrstvu štrkovitého piesku či piesku – prirodzená filtrácia
  6. Po prirodzenom zaplnení studne aplikujte 9 ml SAVA na jeden m3

Dezinfekcia je súbor úkonov slúžiacich k eliminácií všetkých mikroorganizmov za pomoci fyzikálnych a chemických postupov. Náš tým odborníkov bezpečne a efektívne eliminuje baktérie, plesne, huby a kvasinky vo Vašej studni. Naši certifikovaní odborníci pri svojej práci používajú efektívne a kvalitné nemecké prostriedky.

Na čistenie a odsávanie kalov a nečistôt zo studne používame a prenajímame ako jediní na Slovensku a ČR zariadenie Sprintus N51/1 KPS - špeciálny vodný vysávač kombinovaný s čerpadlom s extrémne velkým výkonom - až 14000 litrov za hodinu.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Rk3ThiizyEc

Možnosť aj zapožičať: https://www.upratovanie-bratislava.sk/nova-pozicovna/

Náš tím odborníkov Vám vykoná ohliadku zdarma.

Dezinfekcia studne

Dezinfekcia studne

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top