+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Dezinfekcia po záplavách

Vytopilo Vám dom či pivnicu a bojíte sa plesní, húb, baktérií či iných patogénov spojených so záplavami? Za pomoci novej odsávacej technológie Vám dokážeme odsať všetky tekutiny a následne dezinfikovať celý zatopený objekt. Viac sa dozviete tu.

Dezinfekcia po záplavách

Intenzívne pršanie a povodne Vám znepríjemnili život v podobe vytopenej pivnice či domu? Dovoľte aby sme Vám pomohli. Ako jediná spoločnosť na Slovenku a ČR vlastníme zariadenie Sprintus N51/1 KPS - profesionálny vodný vysávač s integrovaným čerpadlom s extrémne vysokým výkonom - až 14000 litrov za hodinu. Čerpaná voda, či iná tekutina je priebežne čerpaná von zo zbernej nádoby prostredníctvom 10 m dlhej hadice, ktorá je kompatibilná s požiarnymi aj bezpečnostnými (THV) hadiciam.

Ponúkame tiež možnosť zapožičania

Možnosť aj zapožičať: https://www.upratovanie-bratislava.sk/nova-pozicovna/

Po odsatí je nutné priestor preventívne, či ohniskovo dezinfikovať proti baktériám, plesniam, hubám či kvasinkám, ktoré so sebou priniesla voda. Dezinfekcia pivnice prebieha prostredníctvom aplikácie celoplošnej dezinfekcie všetkých plôch za pomoci podtlakového zariadenia.

Naši certifikovaní odborníci pri svojej práci používajú výhradne efektívne a kvalitné nemecké prostriedky.

Spôsoby realizácie dezinfekcie:

Celoplošná dezinfekcia

Ošetrenie všetkých plôch bez výnimky za použitia podtlakového zariadenia.

Priestorová dezinfekcia

Dezinfekcia nazývaná aj fumigácia, vykonávaná prostredníctvom uvoľňovania aerosolí prostredníctvom fumigačného zariadenia.

V prípade navlhnutia pivnice či domu, nestačí len dezinfekcia priestoru, ale i použitie Odsávaču vlhkosti. Za účelom zabezpečenia komplexných služieb naša spoločnosť Verve Deratizácia tieto zariadenia zapožičiava. Stačí zavolať a poradiť sa s jedným z našich odborníkov, ktorý Vám zariadenie nie len nakonfiguruje ale i dovezie.

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top