Home page / Dezinfekcia / Dezinfekcia po záplavách

Dezinfekcia po záplavách

Intenzívne pršanie a povodne Vám znepríjemnili život v podobe vytopenej pivnice či domu? Dovoľte aby sme Vám pomohli. Ako jediná spoločnosť na Slovenku a ČR vlastníme zariadenie Sprintus N51/1 KPS - profesionálny vodný vysávač s integrovaným čerpadlom s extrémne vysokým výkonom - až 14000 litrov za hodinu. Čerpaná voda, či iná tekutina je priebežne čerpaná von zo zbernej nádoby prostredníctvom 10 m dlhej hadice, ktorá je kompatibilná s požiarnymi aj bezpečnostnými (THV) hadiciam.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Rk3ThiizyEc

Možnosť aj zapožičať: https://www.upratovanie-bratislava.sk/nova-pozicovna/

Po odsatí je nutné priestor preventívne, či ohniskovo dezinfikovať proti baktériám, plesniam, hubám či kvasinkám, ktoré so sebou priniesla voda. Dezinfekcia pivnice prebieha prostredníctvom aplikácie celoplošnej dezinfekcie všetkých plôch za pomoci podtlakového zariadenia.

Naši certifikovaní odborníci pri svojej práci používajú výhradne efektívne a kvalitné nemecké prostriedky.

Spôsoby realizácie dezinfekcie:

Celoplošná dezinfekcia

Ošetrenie všetkých plôch bez výnimky za použitia podtlakového zariadenia.

Priestorová dezinfekcia

Dezinfekcia nazývaná aj fumigácia, vykonávaná prostredníctvom uvoľňovania aerosolí prostredníctvom fumigačného zariadenia.

V prípade navlhnutia pivnice či domu, nestačí len dezinfekcia priestoru, ale i použitie Odsávaču vlhkosti. Za účelom zabezpečenia komplexných služieb naša spoločnosť Verve Deratizácia tieto zariadenia zapožičiava. Stačí zavolať a poradiť sa s jedným z našich odborníkov, ktorý Vám zariadenie nie len nakonfiguruje ale i dovezie.

Dezinfekcia po záplavách

Záplavy dezinfekcia

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top