+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Dezinfekcia bytu

Chcete mať definitívne čistú domácnosť a zbaviť sa všetkých nežiaducich mikroorganizmov spôsobujúcich ochorenia vírusového či bakteriálneho charakteru? Okrem chemických riešení ponúkame aj aplikáciu 180°C suchej pary, ktorá zničí aj zlatého streptokoka!

Dezinfekcia slúžiaca k eliminácií všetkých mikroorganizmov za pomoci fyzikálnych a chemických postupov. Náš tým odborníkov bezpečne a efektívne eliminuje baktérie, plesne, huby a kvasinky vo Vašom rodinnom dome či byte. Naši certifikovaní odborníci pri svojej práci používajú efektívne a kvalitné nemecké prostriedky. Výsledok predurčuje technologický proces aplikácie a správne určená dezinfekčná látka.

Spôsoby realizácie dezinfekcie:

Celoplošná dezinfekcia

Ošetrenie všetkých plôch bez výnimky, za použitia podtlakového zariadenia. Pri správnej aplikácií eliminuje všetky mikroorganizmy nachádzajúce sa vo vašom byte či dome.

Priestorová dezinfekcia

Dezinfekcia nazývaná aj fumigácia, vykonávaná prostredníctvom uvoľňovania aerosolu prostredníctvom fumigačného resp. splynovacieho zariadenia.

Dezinfekciu bytu, či domu, doporučujeme vykonať pri príznakoch ako sú časté choroby v domácnosti, v prípade ak s Vami bývajú domáce zvieratá ako pes či mačka (toxoplazmóza) alebo v prípade úmrtia človeka v nehnuteľnosti.

Kontaktujte náš dezinfekčný tím a my Vám zdarma vypracujeme Cenovú ponuku. Každá ohliadka je u nás zdarma.

Dezinfekcia bytu Bratislava

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722info@profideratizacia.sk

Náš team okamžite rieši vaše problémy.

Stačí sa len ozvať. Tak jednoduché.

Vytvoriť novy kód
Odoslať správu

Kontaktujte nás

Verve Facility Services, s.r.o. 

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

+421 948 332 722
info@profideratizacia.sk

© Verve Facility Services, s.r.o.
Objednajte si obhliadku zadarmo!
Top