Home page / Dezinfekcia / Dezinfekcia bytu

Dezinfekcia bytu

Dezinfekcia slúžiaca k eliminácií všetkých mikroorganizmov za pomoci fyzikálnych a chemických postupov. Náš tým odborníkov bezpečne a efektívne eliminuje baktérie, plesne, huby a kvasinky vo Vašom rodinnom dome či byte. Naši certifikovaní odborníci pri svojej práci používajú efektívne a kvalitné nemecké prostriedky. Výsledok predurčuje technologický proces aplikácie a správne určená dezinfekčná látka.

Spôsoby realizácie dezinfekcie:

Celoplošná dezinfekcia

Ošetrenie všetkých plôch bez výnimky, za použitia podtlakového zariadenia. Pri správnej aplikácií eliminuje všetky mikroorganizmy nachádzajúce sa vo vašom byte či dome.

Priestorová dezinfekcia

Dezinfekcia nazývaná aj fumigácia, vykonávaná prostredníctvom uvoľňovania aerosolu prostredníctvom fumigačného resp. splynovacieho zariadenia.

Dezinfekciu bytu, či domu, doporučujeme vykonať pri príznakoch ako sú časté choroby v domácnosti, v prípade ak s Vami bývajú domáce zvieratá ako pes či mačka (toxoplazmóza) alebo v prípade úmrtia človeka v nehnuteľnosti.

Kontaktujte náš dezinfekčný tím a my Vám zdarma vypracujeme Cenovú ponuku. Každá ohliadka je u nás zdarma.

Dezinfekcia bytu Bratislava

bytovka

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top