Home page / Deratizácia / Deratizácia domu

Deratizácia domu

Máte vo vašom dome hlodavcov a neviete ako na nich? Deratizácia domu, povaly prípadne okolia domu je často zdĺhavý proces avšak pri správnej analýze hlodavca sa dá vyriešiť.

Naša práca sa začína systematickým prieskumom prostredia hlodavca, kde odhaľujeme faktory a indície, ktoré zanecháva samotný hlodavec. Touto analýzou zisťujeme stupeň zamorenia, pohyb hlodavcov a miesta vstupu ich vniknutia do Vášho domu. Po zistení týchto faktorov nasadzujeme podľa uváženia návnady prípadne nástrahy. Pri riešení problému formou nástrah prebieha deratizácia domu dlhšie (3-14 dní), aby sme získali dôveru škodcov pri narušovaní ich prostredia a dostavil sa účinok otravy na všetky jedince. Sú však aj prípady kedy výkon deratizácie domu trval len 2 hodiny. Pri riešení problému inými metódami prebieha deratizácia operatívne v závislosti na podmienkach a premnožení hlodavcov.

Proces deratizácie domu je spravidla zdĺhavý proces avšak po zverení problému odborníkom je výsledok takmer istý.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať. V našej spoločnosti je každá ohliadka ZDARMA.

dom

Novinky zo sveta DDD

Blcha ľudská a ako sa jej zbaviť

Našli ste si na tele červené štípance, ktoré škriabu a zapaľujú sa? Možností , ktoré môžu tieto symptómy spôsobovať je veľa, počnúc plošticami až po Blchy ľudské, ktorým sa budeme v tomto blogu venovať. Poznáme niekoľko spôsobov ako sa zbaviť Bĺch a v dnešnom blogu si ich popíšeme.

Zistiť viac

Pripravujeme pre vás

Ponúkame tepovacie, upratovacie a čistiace služby Vašich obchodných a administratívnych priestorov, kancelárií a domácností. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne.

Zistiť viac

Kuna na streche

Už noci nemôžete spať pretože vždy keď zažmúrite oči počujete z podkrovia či strechy lomoz? Mnohé škodce ako sú potkany, či kuny trávia väčšinu svojej aktivity práve v noci. Ako zistiť, či na streche máme práve kunu?

Zistiť viac

Hlodavce na Slovensku

Hlodavce vyskytujúce sa na Slovensku.

Zistiť viac
Top